دانلود فیلم و سریال جدید، دانلود پوستر فیلم و سریال ها

۲ مطلب در خرداد ۱۴۰۰ ثبت شده است

نقد و بررسی فیلم دیو و دلبر Beauty and the Beast

همیشه سر بازسازی شاهکارهای سینما که به درجه‌ی فوق‌العاده ستایش‌برانگیز و خاطره‌‌انگیزی در میان عموم مردم دست پیدا کرده‌اند غوغا به پا می‌شود. به محض اینکه خبر بازسازی یک کلاسیک جدید توسط هالیوود به گوش می‌رسد، همه به‌ دلایل کاملا قابل‌درکی در مقابلش گارد می‌گیرند و می‌پرسند.

چرا هالیوود به جای سرمایه‌گذاری روی ایده‌ها و فیلم‌های جدید، مدام سراغ آثار قدیمی‌اش می‌رود؟ چون نه تنها همیشه احتمال دارد این بازسازی‌ها خصوصیاتِ منحصربه‌فرد و جادویی کلاسیک‌ها را به درستی به اجرا در نیاورند، بلکه این سوال ایجاد می‌شود که اصلا وقتی نسخه‌ی کامل و بی‌نقصی از یک فیلم وجود دارد، چه لزومی به بازسازی آن است؟ ماهیت عمل بازسازی کردن اشتباه نیست.

ادامه مطلب...
۰۴ خرداد ۰۰ ، ۲۰:۵۰ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰

نقد و بررسی فیلم اینسپشن یا تلقین Inception

فیلم سینمایی تلقین Inception یک فیلم ترسناک علمی تخیلی است که توسط کریستوفر نولان ساخته ، تهیه و تولید شده است. بازیگران: لئوناردو دی کاپریو (لئوناردو دی کاپریو) ، الن پیج (الن پیج) ، جوزف گوردون-لویت (جوزف گوردون-لویت) ، ماریون کوتیار (ماریون کوتیار)) ، کن واتانابه ، تام هاردی ، دلیپ رائو ، کیلین مورفی ، تام برگر و مایکل کین (مایکل کین).

دی کاپریو در نقش یک سارق حرفه ای ظاهر می شود و به ناخودآگاه افراد سر می زند و افکار آنها را می دزدد. وی در ایالات متحده مورد شکایت قرار گرفت و با پیشنهاد حذف سوابق خود در ازای آنچه غیرممکن به نظر می رسید: "القای" یا وارد کردن ایده در ضمیر ناخودآگاه فرد ، روبرو شد. این فیلم در شش کشور در چهار قاره فیلمبرداری شده است. هزینه تولید فیلم 160 میلیون دلار آمریکا بود و توسط برادران وارنر و لجندری پیکچرز تأمین اعتبار شد. این فیلم چهار اسکار بهترین عکاسی ، بهترین تدوین صدا ، بهترین میکس و بهترین جلوه های ویژه را به دست آورد و همچنین برنده بهترین فیلم ، بهترین موسیقی متن اصلی ، بهترین طراحی صحنه و بهترین نامزدی فیلمنامه غیر اقتباسی شد. ایران فیلمادامه مطلب...
۰۳ خرداد ۰۰ ، ۰۵:۳۲ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰