سریال شبکه نمایش خانگی خاتون به کارگردانی تینا پاکروان محصول سال 1400 در ایران است، این سریال که از تیر ماه منتشر میشود داستانی تاریخی را روایت میکند. سریال خاتون اولین تجربه سریال‌سازی تینا پاکروان است.

سریال خاتون روایت‌گر داستان عاشقانه‌ای در سال ۱۳۲۰ و در کشاکش اشغال ایران توسط نیروهای متفقین با تاکید بر روی شخصیت زن اصلی خود، یعنی خاتون است. در ادامه به معرفی بازیگران به همراه پوستر آنها میپردازیم.

در سریال خاتون اسامی بازیگرانی همچون اشکان خطیبی , بابک کریمی , بهناز جعفری , بیژن امکانیان , پژمان بازغی , رویا نونهالی , ستاره اسکندری , ستاره پسیانی , سروش صحت , شبنم مقدمی , غزل شاکری , مهران غفوریان , نگار جواهریان , هادی تسلیمی ، مهران مدیری ، پانته‌ آ پناهی ها ،  مهدی قربانی ، آیدا ماهیانی ،  ،مهتاب ثروتی ، محمد رضا شریفی نیا ، صالح میرزاآقایی ، بانیپال شومون ، داریوش موفق، فرخ نعمتی، مجید نوروزی،  علیرضا مهران و.. به چشم می خورد.

خاتون داستان خانواده‌ای را در بستر تاریخ روایت می‌کند که از ابتدای شهریور سال ۱۳۲۰ و در دوران جنگ جهانی دوم و اشغال ایران توسط متفقین آغاز می‌شود و سرنوشت تحولات یک خانواده و یک سرزمین را به تصویر می‌کشد. تاریخ ایران با همه فراز و فرودهایش در زندگی همه ما جریان دارد و خاتون داستان زنی از زنان این سرزمین است که روزی روزگاری در ایران برای زندگی جنگیده‌اند.

لوگوی سریال خاتون

دانلود سریال خاتون

برای دانلود سریال شبکه نمایش خانگی خاتون با ترافیک نیم بها و لینک مستقیم و کیفیت عالی میتوانید از طریق سایت هکس دانلود اقدام به دانلود این سریال تاریخی نمایید. پس برای دانلود سریال خاتون کلیک کنید.

https://is.gd/cp65jP

پوستر بازیگران سریال خاتون

پوستر سریال خاتون با بازی اشکان خطیبی

اشکان خطیبی پس از دوری هفت ساله، با خاتون، اولین سریال تینا پاکروان به بازیگری باز می‌گردد. شیرزاد ملک معاون رکن دو ارتش، نظامی سخت‌گیر و همسر خاتون این قصه است.

سریال خاتون روایت داستانی-تاریخی از خانواده‌ای است که از اول شهریور ۱۳۲۰ آغاز شده و در دوران اشغال ایران توسط متفقین دچار تحولاتی می‌شود.

پوستر سریال خاتون با بازی نگار جواهریان

سریال ایرانی خاتون با بازی نگار جواهریان، داستان زنی از زنان این سرزمین را روایت می‌کند که روزی روزگاری برای زندگی جنگیده‌اند.  تاریخ ایران با همه فراز و فرود‌هایش در زندگی تک‌تک ایرانی‌ها جریان دارد و سریال تاریخی «خاتون» هم به داستانی در همین‌باره پرداخته؛ روایت زیروبم‌های خانواده‌ای که اوایل شهریور ۱۳۲۰ قصه‌شان آغاز شده و در دوران اشغال ایران توسط متفقین دچار تحولاتی می‌شود.

پوستر سریال خاتون با بازی مهران مدیری

مهران مدیری در خاتون، اولین سریال تینا پاکروان در نقش جهانگیر روزبه به ایفای نقش می‌پردازد. «خاتون» روایت داستانی-تاریخی از خانواده‌ای است که از اول شهریور ۱۳۲۰ آغاز شده و در دوران اشغال ایران توسط متفقین دچار تحولاتی می‌شود.  تاریخ ایران با همه فراز و فرودش در زندگی تک‌تک ما جریان دارد. جهانگیر روزبه مردی زیرک، پرنفوذ، طناز و فرصت‌طلب که انگلوفیل است و گمان دارد دنیا بر کاکل انگلیسی‌ها می‌چرخد. جهانگیر روزبه دایی جون انگلیسی خاتون قصه ماست.

پوستر سریال خاتون با بازی شبنم مقدمی

شبنم مقدمی در «خاتون»، اولین سریال تینا پاکروان در نقش «فخر النسا» به ایفای نقش می‌پردازد. فخر النسا زنی قدیمی و قجری است که با ناصرخان ملک لاهیجی ازدواج کرده و از تهران به شمال آمده است. فخرالنسا مادر شیرزاد ملک و مادرشوهر خاتون قصه است.

پوستر سریال خاتون با بازی رضا بهبودی

رضا بهبودی در «خاتون»، اولین سریال تینا پاکروان در نقش «دکتر بوکوفسکی» به ایفای نقش می‌پردازد. «دکتر بوکوفسکی» پزشکی لهستانی است که در بندر پهلوی مشغول ساخت بیمارستان است. سرنوشت او در این سرزمین به گونه ای دیگر رقم می خورد.

پوستر سریال خاتون با بازی فرخ نعمتی

فرخ نعمتی در «خاتون»، اولین سریال تینا پاکروان در نقش «سرتیپ آریا» به ایفای نقش می‌پردازد. تاریخ ایران با همه فراز و فرودش در زندگی تک تک ما جریان دارد. «سرتیپ آریا» فرمانده نظامی گیلان، مافوقِ شیرزاد ملک قصه‌ است.

پوستر سریال خاتون با بازی بابک حمیدیان

بابک حمیدیان در «خاتون»، اولین سریال تینا پاکروان در نقش «کمیسر رجب‌اف» به ایفای نقش می‌پردازد. «کمیسر رجب‌اف» پر از کینه است. وطن برایش معنایی ندارد. کسی که وطن ندارد، عشق ندارد. ترسناک است، چون چیزی برای باختن ندارد. «رجب‌اف» ترسناک است.

پوستر سریال خاتون با بازی مهران غفوریان

مهران غفوریان در «خاتون»، اولین سریال تینا پاکروان در نقش «موسیو» به ایفای نقش می‌پردازد. «موسیو» در هتل پرشیا شاهد حوادث بی‌شمار سیاسی، عاطفی و… است. «موسیو» مسئول پذیرش هتل پرشیای قصه‌ است.

پوستر سریال خاتون با بازی مهتاب ثروتی

مهتاب ثروتی در «خاتون»، اولین سریال تینا پاکروان در نقش «ماری» به ایفای نقش می‌پردازد. تاریخ ایران با همه فراز و فرودش در زندگی تک تک ما جریان دارد. «ماری» دختری دورگه از مادری آلمانی و پدری ایرانی است. او دخترِ فریدون خان و دختر دایی شیرزاد قصه‌ است.

پوستر سریال خاتون با بازی عاطفه رضوی

عاطفه رضوی در «خاتون»، اولین سریال تینا پاکروان در نقش «قدرت» به ایفای نقش می‌پردازد. تاریخ ایران با همه فراز و فرودش در زندگی تک تک ما جریان دارد. «قدرت»، قدرت قصه‌ است.

پوستر سریال خاتون با بازی شاهرخ فروتنیان

شاهرخ فروتنیان در «خاتون»، اولین سریال تینا پاکروان در نقش «فریدون خان» به ایفای نقش می‌پردازد. «فریدون خان» مهندسی راه‌آهن از آلمان دارد. او با همسر و تنها دخترش ماری در رشت زندگی می‌کند. «فریدون خان» برادر فخرالنسا و دایی شیرزاد قصه‌ است.

پوستر سریال خاتون با بازی مهدی قربانی

مهدی قربانی در «خاتون»، اولین سریال تینا پاکروان در نقش «فرهاد» به ایفای نقش می‌پردازد. تاریخ ایران با همه فراز و فرودش در زندگی تک تک ما جریان دارد. «فرهاد» سرباز ارتش و گماشته مخصوص خانواده شیرزاد ملک قصه‌ است.

پوستر سریال خاتون با بازی آیدا ماهیانی

آیدا ماهیانی در «خاتون»، اولین سریال تینا پاکروان در نقش «باربارا کُوالسکا» به ایفای نقش می‌پردازد. در بهار سال ۱۳۲۱ تعداد بسیاری از زنان، دختران، کودکان و کمتر مردان مسن و بیمار لهستانی از اردوگاه‌های سیبری بنا به توافقی به ایران در حال اشغال متفقین منتقل شدند. «باربارا کوالسکا» یکی از این زنان بود.

پوستر سریال خاتون با بازی پیام دهکردی

پیام دهکردی در «خاتون»، اولین سریال تینا پاکروان در نقش «نظربیگ» به ایفای نقش می‌پردازد. تاریخ ایران با همه فراز و فرودش در زندگی تک تک ما جریان دارد. «نظربیگ» تاجر و رفیق دایی‌جون انگلیسی قصه‌ است.